| Naam van het product | Pneumatische Samson 3353 - - klep van de de controlebol van DIN de Pneumatische met digitaal de klep |
|---|---|
| merk | Samson |
| model | 3353 - pneumatisch - DIN |
| Matrial | legering/staal |
| KLEPstijl | Globe afsluiter |
| Koppelbereik | Tot 250 kNm (184.000 ft-lb), hoger koppel op aanvraag |
|---|---|
| Mawp | Standaard werkdruk van 12 barg (174 PSIG). |
| Leveringsmiddel | Instrumentenlucht, stikstof, zoet gas; zuur gas op aanvraag |
| Std temperatuurbereik | -29°C tot 100°C (-20°F tot 212°F) |
| Aangepast temperatuurbereik | -60°C tot 160°C op aanvraag leverbaar |
| Productnaam | datatransportbesturingklep |
|---|---|
| Type | Vleugelkleppen |
| Merknaam | Keystone |
| Model | F9 |
| Grootte | DN15 tot DN100 |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
|---|---|
| Afwijking | ≤ 1% |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Media | Gas |
|---|---|
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Afwijking | ≤ 1% |
|---|---|
| Media | Gas |
| Signaalbereik | 4 tot 20 ma |
| De richting van de actie | Omkeerbaar |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Naam van het product | Samson 4763 Elektropneumatische positioner |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Gevoeligheid | < 0,1% |
| Signaldruk | Max. 0 tot 6,0 bar |
| Hysteresis | < 0,5% |
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Garantie | 1 jaar |
| Producten | Elektropneumatische positioner |
| Gebruik | Uitdagende doorvoertijden en omgevingsomstandigheden |