| Type | 3610JP |
|---|---|
| Communicatie Protocol | 3-15 of 6-30 psi, 0,2 -1,0 of 0,4 -2,0 verspert, pneumatisch signaal |
| Veiligheidscertificatie | Nul |
| Diagnose | Nr |
| Inputsignaal | elektrisch |
| Productnaam | Rotork YTC smart electro pneumatische klepstandsteller YT-3300 YT-3350 klepstandsteller regelklep kl |
|---|---|
| Merk | ROTORK YTC |
| Model | YT-3300 YT-3350 |
| Seat, Hoofdklep | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, achter-GLB, Lichaam | Messing, 303 Roestvrij staal, Roestvrij staal 316 |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
|---|---|
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Behuizing | Minimaal IP66 / NEMA 4X; Explosieveilige opties beschikbaar |
| Lineariteit | ±0,5% tot ±2,0% van spanwijdte |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
|---|---|
| Type | Elektropneumatische/pneumatische klepstandsteller |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196°C tot +450°C |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Gebruik | Uitdagende doorvoertijden en omgevingsomstandigheden |
|---|---|
| Producten | Elektropneumatische positioner |
| Materiaal | Aluminium |
| Controlelop | 4 tot 20 MA |
| Naam van het product | Samson 3767 |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
|---|---|
| Toevoerluchtaansluiting | 1/4" NPT (standaard) |
| Materialen (behuizing) | Aluminium, roestvrij staal of gecoat gietijzer |
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Diagnostiek | Zonder |
|---|---|
| Naam van het product | Samson 3767 |
| Producten | Elektropneumatische positioner |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Uitdagende doorvoertijden en omgevingsomstandigheden |
| Kenmerken | Modulair |
|---|---|
| Typ van de klep | Hoekstoelkleppen |
| Min. temperatuur (graden C) | - 10 |
| Bouw | Messing/Bronze/Rustvrij staal |
| Merknaam | Burkert |
| type van de klep | Regelklep |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Type | Nieuw |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Naam van het product | Fishe 3582i Elektropneumatische positioner |
| Communicatieprotocol | HART 7 (3730-3/3731-3) |
|---|---|
| Explosiebestendig | 3730=Nee; 3731=Ja (ATEX/IECEx Ex d) |
| Ingangssignaal | 4-20 mA tweedraadssysteem (300 Ω elektrische belasting)SAMSON AG |
| Montage compatibiliteit | Lineaire/roterende regelkleppen (NAMUR/VDI/VDE)SAMSON AG |
| Beschermingsklasse | IP 56/66, NEMA 4 (aluminium behuizing) |