| Controlelop | 4 tot 20 MA |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Acteren | Enig acteren of Dubbelwerkend |
| Materiaal | Aluminium |
| Naam van het product | Samson 3767 |
| Ingangssignaalprotocol | 4-20 mA DC analoog stuursignaal |
|---|---|
| Voeding | 8-30 VDC (typisch 24 VDC) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 80°C (standaard -20°C tot 80°C) |
| Montagetype | Lineaire of kwartslag pneumatische actuatoren |
| Feedback-optie | 4-20 mA positiefeedback (beschikbaar op 3200MD-0G-00) |
| Handeling | Lineaire lente-terugkeer, |
|---|---|
| Certificeringen | Geschikt voor SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Controletype | Aan/uit, throttling |
| Bedrijfstemperatuur | Cryogeen, lage temperatuur, standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| krachtbron | Pneumatisch, Hand |
| Handeling | Lineaire lente-terugkeer, |
|---|---|
| Certificeringen | Geschikt voor SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Controletype | Aan/uit, throttling |
| Bedrijfstemperatuur | Cryogeen, lage temperatuur, standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| krachtbron | Pneumatisch, Hand |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196 ° C tot +450 ° C |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
| Signaldruk | Max. 0 tot 6,0 bar |
|---|---|
| Gebruik | Drossering |
| Materiaal | Aluminium |
| Naam van het product | Samson 4763 Elektropneumatische positioner |
| Garantie | 1 jaar |
| Brandnaam | Masoneilan |
|---|---|
| Model | SVI3 SVi1000 SV II |
| garantieperiode | 1 jaar |
| Vermogen | Nieuw |
| Packaging Details | Based on demand |
| Product name | New Original Emerson Delta V Controller VE4001S2T2B1 Distributed Control System Workstation and Server Hardware for Power Plant |
|---|---|
| Brand | Delta V |
| Model | VE4001S2T2B1 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| Ladingsimpedantie | ≤ 8,2 V |
|---|---|
| Minimumstroom | 3,6 mA voor display, 3,8 mA voor bediening |
| Toegestane omgevingstemperatuur | -20 tot +80 °C, met metalen kabelwartel -40 tot +80 °C |
| Uitgangssignaal | 4 tot 20 mA |
| Voedingsspanning | 12 tot 30 V gelijkstroom |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Grade van bescherming | IP 54 |
| Hysteresis | < 0,5% |
| Werktemperatuur | 20-80℃ |
| Productnaam | Samson 4763 Elektropneumatische positioner |