| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Leveringsdruk (dubbelwerken) | 20 tot en met 150 psi max. |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig; draaiend en lineair |
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | Lineair type: 10~150mm, Roterend type: 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Opzettend Type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Getelegrafeerd |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | ND 9000 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Minimaal signaal | 3.6 mA |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | ND 9000 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Minimaal signaal | 3.6 mA |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | ND 9000 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Minimaal signaal | 3.6 mA |
| Afmeting van de actuator | 2-12 duim |
|---|---|
| Programmeertaal | G-Code/C/C++/Python |
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Druk | 0.2-1.0Mpa |
| Werkluchtdruk | 0.3 tot en met 0,7 MPa |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Nominale diameter | DN15 ~ DN400 |
| Nominale druk | PN16/25/40/63/100 |
| Bedrijfstemperatuur | -196°C tot 593°C |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage, lineair, snel openen |