| Type | 6211 |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Messingsacc. aan DIN 50930-6 |
| Verbindingsmateriaal | NBR, EPDM, FKM |
| Dekkingsmateriaal | PPE/PA |
| Werkend Voltage | 24 V GELIJKSTROOM 24 / 110/230 V/50… 60 Herz |
| Type | 6281 |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Acc van het lichaamsmessing. aan DIN-EN 50930-6, roestvrij staal |
| Verbindingsmateriaal | NBR, EPDM, FKM |
| Het binnenmateriaal van klepdelen | Roestvrij staal, Messing, Plastiek (PPS) |
| Werkend Voltage | 024/DC, 024/UC, 024/50… 60 V/Hz, 230/UC, 230/50… 60 V/Hz |
| Type | 3730-0 3730-1 3730-2 3730-3 |
|---|---|
| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
| Reis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoeken | 24 aan 100° |
| Minimumstroom | 3.6 mA voor vertoning 3,8 mA voor verrichting |
| Type | 3731-3 |
|---|---|
| Controlelijn | 4 tot 20 mA |
| Facultatieve solenoïdeklep | Met |
| Klepdiagnostiek | Met |
| Explosiebescherming | Zonder certificatietype van bescherming „Drukvast omhulsel“ |
| Type | 4763 elektropneumatisch instelmechanisme |
|---|---|
| Gecontroleerde variabele (reiswaaier) | 7,5 tot 60 mm, met hefboomuitbreiding: 7,5 tot 90 mm |
| Gebruik | Throttling dienst |
| Gehechtheid aan | Lineaire actuator, enig acteren |
| Controlelijn | 4 tot 20 mA; 0 tot 20 mA; 1 tot 5 mA |
| Type | 4763 elektropneumatisch instelmechanisme |
|---|---|
| Gecontroleerde variabele (reiswaaier) | 7,5 tot 60 mm, met hefboomuitbreiding: 7,5 tot 90 mm |
| Gebruik | Throttling dienst |
| Gehechtheid aan | Lineaire actuator, enig acteren |
| Controlelijn | 4 tot 20 mA; 0 tot 20 mA; 1 tot 5 mA |
| Productnaam | vergrendelingsklep KOSO CL-420 vergrendelingsklep |
|---|---|
| Merk | Koso |
| Model | CL-420 |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Productnaam | blokkeerklep KOSO CL-523H blokkeerklep |
|---|---|
| Merk | Koso |
| Model | CL-523H |
| Matriaal | Legering/staal |
| Klepstijl | Positioner |
| Productnaam | De regelgevers van de de reekshoge druk van KIMRAY cv voor het gasregelgever van de controleklep |
|---|---|
| MERK | KIMRAY |
| Model | Cv |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | hoge drukregelgevers |
| Productnaam | van de de klepvisser van de drukcontrole van de de bolklep HPA van HP de hoekklep met actuator 667 e |
|---|---|
| Merk | VISSER |
| Model | HP |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |