| Vastgesteld punt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Klepreis | 3,6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® gebieds communicatie protocol |
| Type van Verbinding | Met juk |
|---|---|
| Reizen | 15 of 30 mm |
| Reisbeperking | Tussen 10 en 100% van de geschatte reis |
| Materiaal | Staal |
| Handopheffing | 4 mm-hexuitdraaimoersleutel |
| Type | MG10 |
|---|---|
| Nuttige lading | 10kg/20.046lb |
| Het trekken van kracht | 300N |
| Magnetismeresolutie | 10steps |
| Motor | Geïntegreerde, elektrische BLDC |