| Massastroom (gas) | ± 0.25% |
|---|---|
| Max. metingsfout | ±0,10% (standaard) / ±0,05% (PremiumCal-optie) |
| Volume-stroom (vloeistof) | ± 0,10 % |
| Dichtheid (vloeistof) | ±0,0005 G/cm³ |
| Meetbereik | 0 tot 2 200.000 kg/u (0 tot 80 840 lb/min) |
| Nauwkeurigheid | ±0,05%~±0,25% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 0 tot 80 840 lb/min |
| Meetbereik | 0 tot 2.200.000 kg/u |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, Klasse 600, 63k |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nauwkeurigheid | ±0,05%~±0,25% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 0 tot 80 840 lb/min |
| Meetbereik | 0 tot 2.200.000 kg/u |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, Klasse 600, 63k |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nauwkeurigheid | ± 0,15 % |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Gemiddelde temperatuurbereik | -40 tot +150 ° C (-40 tot +302 ° F) |
| Mate van bescherming | Standaard: IP66/67, Type 4X behuizing IP69 |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, Klasse 600, 63k |
| Medium temperature range | -40 to +150 °C (-40 to +302 °F) |
|---|---|
| accuracy | ±0.15 % |
| Measurement Range | 0 to 180 000 kg/h (0 to 6615 lb/min) |
| Medium | liquid, Gas |
| liquid, Gas | PN 100, Class 600, 63K |
| Massastroom (vloeistof) | ±0,10 % (standaard), 0,05 % (optioneel) |
|---|---|
| Dichtheid (vloeistof) | ±0,0005 G/cm³ |
| Gemeten variabelen | Massastroom, dichtheid, temperatuur, volumestroom, gecorrigeerde volumestroom, referentiedichtheid, |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, Klasse 600, 63k |
| Massastroom (gas) | ± 0.25% |
| Type | Coriolismeter |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| modelnummer | Proline Promass E 300 |
| Middelgrote Temperatuurwaaier | -40 tot +150 °C (-40 tot +302 °F) |
| Inbreng | Statusinvoer 4-20 mA |
| Nauwkeurigheid | ±0,05%~±0,25% |
|---|---|
| Stroomsnelheid | 0 tot 80 840 lb/min |
| Meetbereik | 0 tot 2.200.000 kg/u |
| Max. verwerkingsdruk | PN 100, Klasse 600, 63k |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Proline Promass F 300 Coriolis-stroommeter |
|---|---|
| Nominale diameterwaaier | DN 8 tot en met 250 |
| Meetbereik | 0 tot 2 200 000 kg/uur (0 tot 80 840 lb/min) |
| Max. procesdruk | PN 100, klasse 600, 63K |
| Het Materiaal van de sensorhuisvesting | Standaard: 1.4301 (304) /Optie: 1.4404 (316/316L) |
| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Connectiviteit | Flanke |
| Middelgrote Temperatuurwaaier | -40 tot +150 °C (-40 tot +302 °F) |
| Type | Coriolismeter |
| Meetbereik | 0 tot 180 000 kg/uur (0 tot 6615 lb/min) |