| Ingangssignaal | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Verpakking Details | Golde doos + houten krat + bescherming |
| Levertijd | 60-75 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 eenheden per jaar |
| Ingangssignaal | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Verpakking Details | Golde doos + houten krat + bescherming |
| Levertijd | 60-75 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 eenheden per jaar |
| Benaderend Gewicht | 21 pond/10 kg |
|---|---|
| Afmetingen van het lichaam en druk van de eindverbinding | NPS 1-1/4, NPS 1-1/2, NPS 2/DN 50 |
| Stijlen | NPT, CL125-Van een flens voorzien FF, van een flens voorzien CL250 rf, van een flens voorzien PN 10/ |
| Modelnummer | 299H-serie |
| Maximale uitlaatregeldruk | Interne, Externe, of Dubbele Registratie |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Ventieltype | Balkklep, vlinderklep, checkklep, poortklep, bolklep, stekkerklep |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART 5 of HART 7 |
| Analoog signaal | 4-20 MA DC |
| Elektrische verbinding | 1 /2 NPT intern of M20 |
| Beschikbare montage | Lijnvormige schuifstam; roterende toepassingen met een kwartdraai |
| Grade van bescherming | IP 66 |
|---|---|
| Gevoeligheid | ≤ 0.1% |
| Ladingsimpedantie | Max. 6,3 V (overeenkomend met 315 Ω bij 20 MA) |
| Modelnummer | 3725 Positioner |
| Huizen | Polyphthalamide (PPA) |
| Diafragmamateriaal | TAN、、 HASTC-276、 MONEL VAN 316L |
|---|---|
| Functie | Ononderbroken zelfdiagnose |
| Bevochtigingstijd | 0.1~16s |
| Levertijd | 4-8 week |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Productnaam | IMI STI slim instelmechanisme met high-precision digitaal-pneumatisch klepcontrolemechanisme met hog |
|---|---|
| Merk | IMI |
| Model | STI |
| Matrial | Legering/Staal |
| Klepstijl | drukregelaars |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
| Garantie | Eén jaar |