| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Afwijking | ≤ 1% |
| Kracht | Pneumatische |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Bijlage | Weerbewijs |
|---|---|
| Vermogen | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Actie | Eén / twee-acting |
| Leveringsdruk | 140~800kPa (1.4~8bar, 20~116psi) |
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg -3,4 kg |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Leveringsmacht | 4-20 mA |
| Spanning max. | 30VDC |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
|---|---|
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Toepassing | Industriële sector |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
|---|---|
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Beëindiging | Screw-type terminals |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Outputsignalen | 4 tot 20 mA de Positie brengt opnieuw over |
| Modelnummer | SVI221113121 |
| Grade van bescherming | IP 66 |
|---|---|
| Gevoeligheid | ≤ 0.1% |
| Ladingsimpedantie | Max. 6,3 V (overeenkomend met 315 Ω bij 20 MA) |
| Modelnummer | 3725 Positioner |
| Huizen | Polyphthalamide (PPA) |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | SRD991 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Modelnummer | DVC6200 |
| Montage-type | Opgezette integraal |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |