| Brandnaam | FANUC |
|---|---|
| Model | LR Partner 200iD |
| Gecontroleerde assen | 6 |
| Max. nuttige lading op pols | 7 kg |
| Bewegingsbereik (X, Y) | 717 mm, 1274 mm |
| Maximumbereik | 3195 mm |
|---|---|
| Geschatte nuttige lading | 120 kg |
| Pose herhaalbaarheid (ISO 9283) | ± 0,06 mm |
| Aantal assen | 5 |
| Opzettende positie | Vloer |
| Type | Robotcontrolemechanisme |
|---|---|
| Model | KR C4 |
| Merken | KUKA |
| Toepassing | KUKA-robot |
| kwaliteitsborging | 1 jaar |
| model | GP25 |
|---|---|
| Laadvermogen | 25,0 kg |
| Controlemechanisme | YRC1000 |
| Horizontaal Bereik | 1730 MM. |
| Verticaal Bereik | 3089 mm |
| Model | GP25 |
|---|---|
| Hulpbelasting | 250,0 kg |
| Controller | YRC1000 |
| Horizontaal Bereik | 1730 Mm |
| Verticaal Bereik | 3089 Mm |
| model | GP225 |
|---|---|
| Laadvermogen | 225KG |
| Controlemechanisme | YRC1000 |
| Horizontaal Bereik | 2702 mm |
| Verticaal Bereik | 3393 mm |
| Laadvermogen | 7.0KG |
|---|---|
| Controlemechanisme | YRC1000 |
| Horizontaal Bereik | 927 mm |
| Verticaal Bereik | 1693 mm |
| Voordelen | snel, compact en efficiënt |
| model | GP110 |
|---|---|
| Laadvermogen | 110KG |
| Controlemechanisme | YRC1000 |
| Horizontaal Bereik | 2236 mm |
| Verticaal Bereik | 3751 mm |
| Type | Fanuc M-20iD/12L |
|---|---|
| Hulpbelasting | 12 kg |
| Bereik | 2272 mm |
| Herhaalbaarheid | 0.03 mm |
| Gewicht | 250 kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Toepassing | het schilderen |
| Garantie | Een jaar |
| Naam van het product | KUKA Kr 30 Industriële Robot |
| Gebruik | Voor de industrie |