| Naam van het product | GP50 de lange Overdracht van het Bereikdeel, Pers die 6 as industriële robot neigen |
|---|---|
| Aantal As | 6 |
| Maximum Nuttige lading | 50 kg |
| Maximum Horizontaal Bereik | 2061mm |
| Maximum Verticaal Bereik | 3578mm |
| Laadvermogen | 470 kg |
|---|---|
| Maximumbereik | 3.150 mm |
| Supplement. lading, wapen/relatie wapen/roterend col. | 50 kg |
| Supplement. lading, het maximum wapen van de wapenverbinding, | 50 kg |
| Maximum totale lading | 520 kg |
| Maximumbereik | 726 mm |
|---|---|
| Maximumnuttige lading | 6,8 kg |
| Onderwijs tegenhanger | KUKA smartPAD |
| Stel herhaalbaarheid (ISO 9283) | ± 0,02 mm |
| Aantal Assen | 6 |
| Maximumbereik | 2826 mm |
|---|---|
| Geschatte Nuttige lading | 500 kg |
| Maximumnuttige lading | 611 kg |
| Stel herhaalbaarheid (ISO 9283) | ± 0,08 mm |
| Aantal Assen | 6 |
| Maximumbereik | 3326 mm |
|---|---|
| Geschatte Nuttige lading | 240 Kg |
| Maximumnuttige lading | 297 kg |
| Stel herhaalbaarheid (ISO 9283) | ± 0,08 mm |
| Aantal Assen | 6 |
| Maximumbereik | 1620 Mm |
|---|---|
| Maximumnuttige lading | - |
| Geschatte Nuttige lading | 8 kg |
| Stel herhaalbaarheid (ISO 9283) | ± 0,04 mm |
| Aantal Assen | 6 |
| Maximumbereik | 3202 mm |
|---|---|
| Maximumnuttige lading | 1000 kg |
| Geschatte Nuttige lading | 1000 kg |
| Stel herhaalbaarheid (ISO 9283) | ± 0,1 mm |
| Aantal Assen | 6 |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Voetafdruk | 1050 mm x 1050 mm |
| Aantal assen | 6 |
| Maximumbereik | 2826 mm |
| Maximum Nuttige lading | 500 kg |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Voetafdruk | 430,5 mm x 370 mm |
| Aantal assen | 6 |
| Maximumbereik | 1612 mm |
| Maximum Nuttige lading | 16 kg |
| Productnaam | De industriële Nuttige lading 5kg van het robotwapen bereikt 900mm IRB 12005/0.9 6 as Kleine het plu |
|---|---|
| As | 6 |
| Nuttige lading | 5KG |
| Bereik | 900mm |
| Steun | om het even welke hoek |