| Merk | Fanuc |
|---|---|
| Model | LR Partner 200iD |
| Gecontroleerde assen | 6 |
| Max. nuttige lading bij pols | 7kg |
| Motiewaaier (X, Y) | 717mm, 1274mm |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst | En, Gebiedsonderhoud en het reparatiedienst gebiedsinstallatie die, die Videotechnische ondersteunin |
| Naam van het product | industrieel robotwapen en de industriële deltauitrusting van het robotwapen |
| Voetafdruk | 1050 mm x 1050 mm |
| Aantal assen | 6 |
| Voorwaarde | Nieuwe |
|---|---|
| Voetafdruk | 320 mm x 320 mm |
| Aantal assen | 6 |
| Maximumbereik | 901,5 mm |
| Maximum Nuttige lading | 6 kg |
| model | Rs010n-a |
|---|---|
| Montage | Vloer, Plafond |
| Naam van het product | De industriële de machinenuttige lading 10kg van het robotmetaal bereikt 1450mm RS010N industrieel r |
| Type | Gearticuleerde robot |
| Installatie | Vloer of Celling steun |
| Naam van het product | Robot palletizer materiële behandeling en verwijdering manipulator van het robotcx165l de industriël |
|---|---|
| Type | Gearticuleerde robot |
| model | CX165L-BC02 |
| As | 6 |
| Nuttige lading | 165kg |
| Productnaam | Universele Robot UR 3e met 3KG-Nuttige lading 6 Wapen van de As het Industriële Robot als Cobot voor |
|---|---|
| Bereik | 500mm |
| Laadvermogen | 3KG |
| Gewicht | 11.2Kg |
| Type | UR 3e |
| Productnaam | Hoog - kwaliteit en het Efficiënte Industriële Robotachtige Wapen van de 6 Asautomatisering de Samen |
|---|---|
| Bereik | 700mm |
| Laadvermogen | 6kg |
| Gewicht | 22.1kg |
| Typische Snelheid | 1.1m/s |
| Type | IRB4600-60/2.05 |
|---|---|
| Bereik | 2050mm |
| Laadvermogen | 60Kg |
| Armload | 20kg |
| Hoogte | 1727mm |
| Type | MOTOMAN AR1440 |
|---|---|
| Laadvermogen | 12KG |
| Horizontaal Bereik | 1440mm |
| Verticaal Bereik | 2511mm |
| Controlemechanisme | YRC1000 |
| Type | MOTOMAN AR2010 |
|---|---|
| Laadvermogen | 12KG |
| Horizontaal Bereik | 2010mm |
| Verticaal Bereik | 3649mm |
| Controlemechanisme | YRC1000 |