| Merk | TURIJN |
|---|---|
| Model | TKB2670-20KG-1721mm |
| Nuttige lading | 20kg |
| Bereik | 1721 mm |
| As | as 6 |
| Merk | TURIJN |
|---|---|
| Model | STW030-3KG-500/600mm |
| As | 4-as |
| Nuttige lading | 3 kg |
| Bereik | 500/600mm |
| Voeding | 6.5 - 22V |
|---|---|
| De Pasvorm van de nuttige ladingskracht | 2kg (4,4 pond) |
| Huidige Consumptie | 70 - 600 mA |
| De Pasvorm van de nuttige ladingsvorm | 4kg (8.8lb) |
| Opslagtemperatuur | 0 (°C) ~60 (°C) |
| Robotversie | IRB 1410 |
|---|---|
| Steun | Opgezette vloer - |
| Controlemechanisme | IRC5 enig kabinet, Compacte IRC5 |
| Geïntegreerde signaallevering | 12 signalen op hoger wapen |
| Geïntegreerde luchtlevering | Max. 8 bar op hoger wapen |
| Robotversie | IRB 460060/2.05 |
|---|---|
| Bereik | 2050mm |
| Nuttige lading | 60Kg |
| Armload | 20kg |
| Bescherming | Standaardip67 |
| Functie | Automatische Lassen, Assemblage en verpakking |
|---|---|
| Bescherming | Standaardip67 |
| Positieherhaalbaarheid | 0.04mm |
| Wegherhaalbaarheid | 0.13MM |
| Leveringsvoltage | 200-600V, 50/60 Herz |
| Functie | Automatische Lassen, Assemblage en verpakking |
|---|---|
| Bescherming | Standaardip67 |
| Positieherhaalbaarheid | 0.04mm |
| Wegherhaalbaarheid | 0.16mm |
| Leveringsvoltage | 200-600V, 50/60 Herz |
| Productnaam | SP3 van de tangsp1 van de ONrobotrobot SP5 het werk van de handtang voor de pneumatische tang van UR |
|---|---|
| merk | SCHUNK |
| Model | SP1-SP3 SP5 |
| Nuttige lading | 1/3/5KG |
| Detachementtijd | 100-1000 (afhankelijk van robotsnelheid) |
| Massa | 11 kg/24,3 pond |
|---|---|
| Type | UR3 |
| Max. Nuttige lading | 3 kg/6,6 pond |
| Motiewaaier | 500 mm/19,7 binnen |
| Gezamenlijke waaier | ± 360 ° |
| Robotversie | IRB 1203/0.6 |
|---|---|
| Aantal Assen | 6 |
| Steun | om het even welke hoek |
| Controlemechanisme | IRC5 Compact/IRC5 kiest kabinet uit |
| Behandelende capaciteit (kg) | 3KG |