| Type | MOTOMAN AR900 |
|---|---|
| Laadvermogen | 7kg |
| Horizontaal Bereik | 927mm |
| Verticaal Bereik | 1693mm |
| Controlemechanisme | YRC1000 |
| Type | MOTOMAN GP12 |
|---|---|
| Laadvermogen | 12KG |
| Horizontaal Bereik | 1440mm |
| Verticaal Bereik | 2511mm |
| Controlemechanisme | YRC1000 |
| Type | MOTOMAN GP50 |
|---|---|
| Laadvermogen | 50 kg |
| Horizontaal Bereik | 2061mm |
| Verticaal Bereik | 3578mm |
| Controlemechanisme | YRC1000 |
| Aantal Assen | 6 |
|---|---|
| Robotversie | IRB 1410 |
| Steun | Vloer |
| Controlemechanisme | IRC5 enige Compacte Cabinet/IRC5 |
| Bereik (m) | 1.44 |
| Industrieel Robotwapen GP12 YASKAWA met industrieel de Robotcontrolemechanisme van YRC1000 voor imat | Wapen GP12 van de hoge snelheids het Multifunctionele Industriële Robot |
|---|---|
| Model | GP12 |
| Toepassing | Assemblage, Materiële Behandeling |
| Maximum horizontaal bereik | 1440mm |
| Maximumnuttige lading | 12KG |
| Naam | ABB IRB6700 6 het Wapenassemblage van de As Industrieel Robot Oppoetsend het Plukken van de Lassenro |
|---|---|
| Toepassing | Assemblage Oppoetsend het Plukken Lassen |
| Nuttige lading | 155kg |
| Bereik | 2850mm |
| Aantal Assen | 6 |
| Productnaam | GP7 en GP8 met wapen van de 6 as het industriële robot |
|---|---|
| Model | GP7/GP8 |
| Toepassing | Assemblage, Materiële Behandeling, |
| Maximumbereik | 927mm/727mm |
| Maximumnuttige lading | 7kg/8kg |
| Productnaam | Industrieel robotwapen YASKAWA GP20 |
|---|---|
| Model | GP20 |
| Toepassing | Behandeling & Algemene Toepassing |
| Maximumbereik | 3124mm |
| Maximumnuttige lading | 20kg |
| Naam | ABB IRB6700 6 het Wapenassemblage van de As Industrieel Robot Oppoetsend het Plukken van de Lassenro |
|---|---|
| Toepassing | Assemblage Oppoetsend het Plukken Lassen |
| Nuttige lading | 150kg |
| Bereik | 3200mm |
| Aantal Assen | 6 |
| Toepasselijke Industrie | Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Drukwinkels, Bouwwerkzaam |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 2385 |
| Toonzaalplaats | niets |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |