| Vervoerkracht | Loop-aangedreven, 4- 20 mA |
|---|---|
| Hlysterese | < 0=""> |
| Voedingsdruk | 1 14 8 bar / 20-115 psi |
| Luchtkwaliteit | Acc. volgens ISO 8573-1 |
| Beschermingsklasse | IP66, Nema 4x |
| Signaalbereik | 4-20MA |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
|---|---|
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Voorwaarde | Nieuw en oorsprong |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, NATUURGAS Certified |
| Garantie | Eén jaar |
| Poort | Hoofdhavens in China |
|---|---|
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
| Levering vermogen | 100 set / sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | KOSO |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Levering van stroom | Lusvoeding, 4-20 mA |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Afwijking | ≤ 1% |
| Afsluitingsklasse | Klasse IV (FCI 70-2) |
| Intrinsieke veiligheid | ATEX, STCC, GOST |
| Productnaam | Fisher FIELDVUE DLC3010 DLC3020 DLC3020F Digitale niveauscontroleur |
|---|---|
| Merk | VISSER |
| Model | DLC3010 DLC3020 DLC3020F |
| Gevaarlijke Gebiedsclassificatie | Ex h IIC Tx GB |
| Nauwkeurigheid | 0,15 |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage |
|---|---|
| Drukklasse | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde chemische stoff |
| Toepassingsscenario | Water, stoom, gas, enz. |
| Gastoevoerdrukbereik | 140 tot en met 700 KPa |
| Grootte van de klep | NPS 1, NPS 2 |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Levering van stroom | Lusvoeding, 4-20 mA |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Stroombron | Lokaal |