| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Modelnummer | SVI II |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Communicatieprotocol | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
|---|---|
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 Vdc |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Diagnostiek | - Jawel. |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| 50518815 | Lokaal |
|---|---|
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Diagnostiek | - Jawel. |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Gegevensinterface | Draadloos |