| Naam van het product | Schakelaar van de de Monitorsgrens van de Westlock de Roterende Positie 2200 Reeksen en 2600 Reeksen |
|---|---|
| Model | 2600& 2200 |
| Temperaturen. Waaier | -30°C aan +85°C |
| Merk | Westlock |
| Schacht en hardware | Roestvrij staal |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, aardgasgecertificeerd |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Digitale positioner |
| Producten | Elektropneumatische positioner |
|---|---|
| Communicatie | Zonder |
| Acteren | Enig acteren of Dubbelwerkend |
| Naam van het product | Samson 3767 |
| Materiaal | Aluminium |
| Product Name | Pneumatische kogelkranen met Korea Original Tissin TS800/TS805 Serie Intelligente Smart Positieregel |
|---|---|
| Merken | Tissin |
| Model | TS800 |
| Artikel 2 | legering/staal |
| Stylus van de klep | Positioner |
| Grootte van de klep | DN 15-DN 100 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Voedingsdruk | 0.05-16 bar |
| Lange | 130-350 mm |
| Hoogte H1 | 335-540 mm |
| Beschermingsklasse | IP66 |
|---|---|
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Diagnostiek | Ja |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Kleptype | Diafragma-klep |
| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Maximale druk | 6 bar, 90 psi |
| Media | Chemische vloeistof |
|---|---|
| Lichaamstype | Excentrische segmentkogelkraan |
| Lichaamsgrootte | 1"(25A)~12"(300A) |
| Lichaamscategorie | ANSI-klasse 150~600, JIS 10K~40K |
| Vloeibare temperatuur | -45~+400°C |
| Verbinding | Verbinding |
|---|---|
| Producten | Digitale positioner |
| Hysteresis | 0,2% |
| Nominale diameter | 2.5 |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |