| Verstuiver | Pneumatische diafragma-aandrijver (standaard) |
|---|---|
| Voorwaarden | Nieuw |
| toepassing | Ethyleen, luchtscheiding, LNG-vloeibaarheid |
| vermogen | Pneumatisch |
| Toepasselijk medium | Water, olie, vloeibaar gas, etc. |
| Type | Globe-regelklep met enkele zitting |
|---|---|
| Nominale maat | DN32~600 (1 1/4"~24") |
| Drukclassificatie | Klasse 150~2500, PN16~420 |
| Verbindingstype | Flens, SW, BW |
| Flensgezichtstype | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Ingangssignaal | 4-20 ma |
|---|---|
| Devel druk | 1.4-7 bar |
| Luchtverbruik | 0,036 Nm³/u bij 400 kPa |
| Voedingsverbinding | 1/4 "NPT |
| Elektrische verbinding | 1/2"NPTF |
| Verpakking Details | kartonnen/houten kistverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 6-8 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 800 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | Japan |
| airconditioning | 0,082 tot 0,637 Nm3/u @ 4,1 bar |
|---|---|
| Temperatuur | -52°C tot 85°C (-61,6°F tot 185°F) |
| Materialen | Aluminium zonder koper, roestvrij staal |
| Herhaalbaarheid | ≤0.25% |
| Luchtkap | 30.6 Nm3/h @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Interne impedantie | 500Q (20mA gelijkstroom) |
| De drukwaaier van de inputlucht | 0.14~0.7Mpa |
| Reiswaaier | 10~150mm (rechte slag), 0~90°C (hoekige slag |
| De grootte van de luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
|---|---|
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Media | Lucht |
|---|---|
| Werktemperatuurgrenswaarden | -40 tot 82°C |
| Productstijl | Nieuw |
| Minimumstroom | 4-20 MA gelijkstroom |
| Elektroverbinding | 1/2-14 NPT-leidingverbinding |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Compatibiliteit van actuatoren | Enkelwerkend (veerteruggang) en dubbelwerkend |
|---|---|
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |