| Productnaam | Fisher DVC2000 Digitale Valve Positioner en China Quick-Change Single-Seat Pneumatic Control Valve |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtype (P): -45°C tot +250°C |
| Productnaam | China drukgecompenseerde kooiregelklep |
|---|---|
| Nominale druk | PN16/25/40/63/100 |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage, lineair, snel openen |
| Lekkageklasse | ANSI B16.104: IV, V, VI |
| Nominale diameter | DN40 tot DN400 |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Minimumstroomsignaal | 3.2 mA |
| Diagnostiek | Standaarddiagnose, geavanceerde diagnose. |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Modelnummer | 6 assen nuttige lading 10kg bereiken 1450mm robot arm kit en industrie robot prijs RA010N gebruikte |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Garantie | 1 jaar |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Luchtlevering | 280 SLPM @ 30psi |
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
|---|---|
| Afdichting van de stoelstop | Metalen afdichting/zachte afdichting/hoogwaardige metalen afdichting |
| Naam van het product | LTR 43 Elektrisch bedieningsklep |
| Producten | Regelklep |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Productnaam | Simson 44-11 |
|---|---|
| Afdichting van de stoelstop | Metalen afdichting/zachte afdichting/hoogwaardige metalen afdichting |
| Garantie | 1 jaar |
| ANSI Klasse | 150 tot 2500 |
| Bepaling van de druk | Klasse 125 tot 300 |
| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | Pneumatische |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |