| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Voltagevoorziening (maximaal) | 30 VDC |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA HART |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Communicatieprotocol | HART 7 |
|---|---|
| Maximumoutputdruk | 145 psig |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Mediavoorziening | Lucht of Aardgas |
| Communicatieprotocol | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Uitgangssignaal | Pneumatisch (naar actuator) |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | Ja |
| Levering van stroom | Lusvoeding, 4-20 mA |
| Communicatieprotocol | HART 7 |
|---|---|
| Maximumoutputdruk | 145 psig |
| Werktemperatuur | Standaard temperatuur, extreme temperatuur |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Invoersignaal | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| voorwaardelijk | Nieuw |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART 5 of HART 7 |
| Analoog signaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Media | Lucht & Gas |
| Elektrische aansluiting | 1 /2 NPT intern of M20 |