| Lichaamstype | Volledige boring, kleinere boring, klepmaat met mantel |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 1/2"(15A)~16"(400A), 4"*3"~18"*16", 1/2"*1"~12"*10" |
| Lichaamscategorie | 150#~600#, 10K~40K |
| Vloeibare temperatuur | -45~+600°C |
| Verbindingen | Van een flens voorzien (RF) |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Nauwkeurigheid | ±0,50% van de outputspanne (onafhankelijke lineariteit) |
| Rangedown | Tot 10:1 (5:1 voor bereik 1) |
| Media | gas |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg -3,4 kg |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Leveringsmacht | 4-20 mA |
| Spanning max. | 30VDC |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Modelnummer | 3582i |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Leveringsmedia | Lucht |
| Verpakking Details | Karton + Houten Kist + Bescherming |
|---|---|
| Levertijd | 45-60 WERKDAGEN |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 1000 eenheden per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Nominale diameter | DN15 ~ DN400 |
| Nominale druk | PN16/25/40/63/100 |
| Bedrijfstemperatuur | -196°C tot 593°C |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage, lineair, snel openen |
| Gewicht | 2,25 kg tot 9,9 kg, afhankelijk van de modelvariant |
|---|---|
| Montage compatibiliteit | Roterende/lineaire actuators |
| Protocollen | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Omgevingstemperatuur | -20 ° C tot +85 ° C (standaard); Opties tot -55 ° C beschikbaar |
| Kleptype | Regelklep |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |