| Grootte | 1/2 |
|---|---|
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Producten | Regelklep |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Communicatieprotocol | HERT, Analogon 4-20mA |
|---|---|
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Energiebron | Lokaal |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Diagnostiek | - Jawel. |
| Product Name | Neles ND9000 intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Het Effect van de leveringsdruk | 00,05% per psi |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Productnaam | Fisher DVC2000 klepstandsteller en Chinese pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| type van de klep | Regelklep |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Naam van het product | Verwijderde digitale klepcontroleur |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| type van de klep | Regelklep |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Naam van het product | Verwijderde digitale klepcontroleur |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Productnaam | LN81 Serie China Enkele Zitting Regelklep |
|---|---|
| Nominale druk | PN16/25/40/63/100 |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage, lineair, snel openen |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Vermogen | Pneumatisch |
| Lichaamstype | Volledige boring, kleinere boring, klepmaat met mantel |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 1/2"(15A)~16"(400A), 4"*3"~18"*16", 1/2"*1"~12"*10" |
| Lichaamscategorie | 150#~600#, 10K~40K |
| Vloeibare temperatuur | -45~+600°C |
| Verbindingen | Van een flens voorzien (RF) |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Nauwkeurigheid | ±0,50% van de outputspanne (onafhankelijke lineariteit) |
| Rangedown | Tot 10:1 (5:1 voor bereik 1) |
| Media | gas |