| kenmerk | Neles besturingsklep Neles positioner |
|---|---|
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Media | Gas |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Afwijking | ≤ 1% |
| Kracht | Pneumatische |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Gewicht | 8.3 pond (3,9 kg) Aluminium 20,5 pond (9,3 kg) roestvrij staal |
|---|---|
| Huismateriaal | Gegooid, poedergeverfd aluminium, roestvrij staal |
| Stroomvoorziening | Twee draden, 4-20 MA 10,0 tot 30,0 VDC |
| Modelnummer | Logix 3200MD Digitale HART Positioner |
| Standaardspanning | 10.0 VDC @ 20 MA |
| Productnaam | Fisher DVC2000 Digitale Valve Positioner en China Quick-Change Single-Seat Pneumatic Control Valve |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtype (P): -45°C tot +250°C |
| De richting van de actie | Reversibel |
|---|---|
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Afwijking | ≤ 1% |
| kenmerk | Neles besturingsklep Neles positioner |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Media | Gas |
|---|---|
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
|---|---|
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Kracht | Pneumatische |
| Media | Gas |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
|---|---|
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Toepassing | Industriële sector |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Productnaam | Fisher DVC6200 ventielpositionair en China pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |