| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Bescherming van de behuizing | IP66 |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot +80°C (-40°F tot +176°F) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Communicatieprotocol | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Ingangssignaal | 4–20 mA gelijkstroom |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 130 tot 700 kPa (≈ 1,3 tot 7,0 bar) |
| Omgevingstemperatuur | –40 °C … +80 °C |
| Gewicht | ~ 1,7 kg (≈ 3,7 lb) |
| Behuizing / Bescherming | NEMA 4X-equivalent, IP66-equivalent |
| Stroombron | Lokaal |
|---|---|
| Maximale stroom | 30 VDC-conformiteitsspanning |
| Signalcommunicatie | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Stromingskenmerken | Gewijzigd gelijk percentage, lineair |
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Productnaam | Neles ND9000 intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| type van de klep | Regelklep |
| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
|---|---|
| De Waaier van de inputdruk | 1.5 tot 6.0 bar |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Gewicht van de kleppositionering | 3,5 kg |
| Mededeling | HART 5, 6 en 7 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Luchtverbindingen | G of NPT |
| Invoersignaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Lineariteit | <0> |
| Signaalbereik | 4-20MA |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Stroomvoorziening | Lus gevoed door 4-20mA stuursignaal |
|---|---|
| Ladingsvoltage | 11,0 VDC bij 20 mA DC / 10,0 VDC bij 4 mA DC |
| Type acteren | Enkel of dubbel |
| Leveringsmiddel | Lucht of stikstof |
| Digitale communicatie | HART 7 |