| Lekkageklasse | Klasse IV, klasse V, klasse VI |
|---|---|
| Resolutie | ≤ 0,25% |
| Intrinsieke veiligheid | ATEX, STCC, GOST |
| Stroomcoëfficiënt (Cv) | 1.5 - 600 |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
|---|---|
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Gegevensinterface | bedraad |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Functie | SIL 2 goedgekeurd apparaat |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Maximale druk | 6 bar, 90 psi |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
|---|---|
| Leveringsmedia | Niet corrosief gas |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Positiecontrole | Throttling Control, aan/uit |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Standaard temperatuurbereik | -40° tot +85 °C / -40° tot +185 °F |
|---|---|
| Temperatuurcycli / Droge hitte | IEC 60068-2-2 |
| Vochtigheidsgrenzen | Volgens IEC 60068-2-30 |
| Actie | Enkelwerkend, direct of omgekeerd |
| Vervoerbereik | Lineair; 5...120 mm / 0,2...4,7 inch Draaiend; 30...160 graden. |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Verpakking Details | Kartonnen dozen/houten kisten |
| Type | Digitale positioner |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | Elektropneumatische kleppositionator |
| Type voorwerp van het apparaat | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protocol | HERT |
| kenmerk | Neles besturingsklep Neles positioner |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Toepassing | Industriële sector |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |