| Ingangssignaal | 4-20 mA HART (belastingsspanning typisch 6,6 V) |
|---|---|
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 600 eenheden per jaar |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Procescontrole | Stroom, druk, temperatuur, niveau |
| Pneumatische Verbindingen | PT 1/4, NPT 1/4 |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Type acteren | Enkel dubbel |
| Levering van stroom | 4 tot 20mA, lusgevoed |
| Uitgangsbereik | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Communicatieprotocol | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot +80°C (-40°F tot +176°F) |
| Ingangssignaal | 4-20 mA HART (belastingsspanning typisch 6,6 V) |
|---|---|
| Behuizing | Aluminium, enkelwerkend |
| Posities feedback | Potentiometer of contactloze sensor (NCS) |
| Slag-/rotatiebereik | 3-130 mm / 30-100° |
| Leerlucht | 1,4-7 bar, ISO 8573-1 Klasse 3 kwaliteit |
| Poort | hoofdhavens |
|---|---|
| Punt | Digitaal Instelmechanisme TZIDC V18345, V18346, V18347, V18348 |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: de Afmeting van de kartondoos: Gewicht: Ong. 3.5Kg/set |
| Levering vermogen | 100 reeks/Reeksen per Week |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Bescherming van de behuizing | IP66 |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot +80°C (-40°F tot +176°F) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Communicatieprotocol | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Max uitlaatdruk | 145 psig |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Ingangssignaal | 4–20 mA gelijkstroom |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 130 tot 700 kPa (≈ 1,3 tot 7,0 bar) |
| Omgevingstemperatuur | –40 °C … +80 °C |
| Gewicht | ~ 1,7 kg (≈ 3,7 lb) |
| Behuizing / Bescherming | NEMA 4X-equivalent, IP66-equivalent |