| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| De Classificatie van de toegangsbescherming | IP66 |
| De Waaier van de inputdruk | 0.14 tot en met 0,7Mpa |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Packaging Details | Cardboard box + protection |
| Mededeling | In een deksel |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| IP66 / NEMA 4X behuizing | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Minimaal signaal | 3.6mA |
|---|---|
| Hysterese | <0,5% |
| Standaard temperatuurbereik | -40°C tot +85 °C/ -40 °F tot +185 °F |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Output siginal | 4-20 ma |
| Behuizing | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Nauwkeurigheid | <± 0,5% van spanwijdte |
| Devel druk | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Bescherming van de behuizing | IP66 |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot +80°C (-40°F tot +176°F) |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Ballenmaterialen | polyvinylidenefluoride |
|---|---|
| Maat | Een halve centimeter. |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Luchtverbinding | RC 1/4, 1/4 NPT,G 1/4 |
| Outputsignalen | 4 tot 20 mA de Positie brengt opnieuw over |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |