| Communicatie | HART 7 |
|---|---|
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Levering van stroom | 4 tot 20mA, lusgevoed |
|---|---|
| Elektroverbindingen | PF 1/2, NPT 1/2, M20X1.5 |
| Uitgangsbereik | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Devel druk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Pneumatische Verbindingen | PT 1/4, NPT 1/4 |
| Uitgangsmodules | P/P (3-15 psi) of I/P (4-20 Ma; Optioneel 10-50 Ma) |
|---|---|
| Lever druktolerantie | Tot 150 psi zonder externe regulator |
| Schok- en trillingsbehandeling | Tot 2 g en 500 Hz trillingsfrequentieondersteuning |
| Signaal split bereik | 2-, 3- of 4-weg splitbereik |
| Luchtverbruik | ~ 0,25 SCFM (stabiele toestand) / tot 0,31 SCFM (I / P -module) |
| Uitgangsmodules | P/P (3-15 psi) of I/P (4-20 Ma; Optioneel 10-50 Ma) |
|---|---|
| Lever druktolerantie | Tot 150 psi zonder externe regulator |
| Schok- en trillingsbehandeling | Tot 2 g en 500 Hz trillingsfrequentieondersteuning |
| Signaal split bereik | 2-, 3- of 4-weg splitbereik |
| Luchtverbruik | ~ 0,25 SCFM (stabiele toestand) / tot 0,31 SCFM (I / P -module) |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Leveringsdruk (dubbelwerken) | 20 tot en met 150 psi max. |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig; draaiend en lineair |
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Instellen | 4 tot 20 ma |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| Materiaal | Staal |
| Mededeling | HART® veldcommunicatieprotocol |
| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Werktemperatuurgrenswaarden | -58°F tot 185°F (-50°C tot 85°C) |
|---|---|
| Levert drukeffect | 0,05% per psi |
| Isolatieweerstand | Meer dan 10 G Ohm bij 50% RH |
| Snelle tijdelijke burst | Geen effect bij 2 kV |
| relatieve vochtigheid | 10 tot 90% niet-condenserend |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | Lineair type: 10~150mm, Roterend type: 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |
| Inputsignaal | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Impedantie | 500Ω (20mA gelijkstroom) |
| Leveringsdruk | 0.14~0.7Mpa |
| Slag | Lineair type: 10~150mm, Roterend type: 0~90º |
| Luchtverbinding | PT1/4, NPT1/4 |