| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
|---|---|
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Bepaling van de druk | Klasse 125 tot 300 |
| Garantie | 1 jaar |
| ANSI Klasse | 150 tot 2500 |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Procescontrole | Stroomdruk Temperatuurniveau |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Communicatie | HART 7 |
|---|---|
| Behuizing en dekking | Aluminium (legering nr. 230) poederbedekt |
| Beschermingsklasse | IP 66/type 4X |
| omgevingstemperatuur | -40 ... 85°C (-40 ... 185°F) |
| Voedingsluchtdruk | 1,4-10 bar (20-145 psig) |
| Maat | 1/4 NPT |
|---|---|
| Nominale reizen | 7.5/15/30 |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| Spanning | 24VDC |
| Verpakking Details | Papieren doos + bescherming |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM |
| Modelnummer | 3200md |
| temperatuur van media | Lage temperatuur |
| Sollicitatie | Algemeen |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
|---|---|
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
| Slag bereik | 8...260 mm |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Procescontrole | Stroomdruk Temperatuurniveau |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnose;Geavanceerde diagnose |
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Voedingsdruk | Enkelwerkend: 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Levering van stroom | 4 tot 20mA, lusgevoed |
|---|---|
| Elektroverbindingen | PF 1/2, NPT 1/2, M20X1.5 |
| Uitgangsbereik | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Devel druk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Pneumatische Verbindingen | PT 1/4, NPT 1/4 |
| Uitgangsmodules | P/P (3-15 psi) of I/P (4-20 Ma; Optioneel 10-50 Ma) |
|---|---|
| Lever druktolerantie | Tot 150 psi zonder externe regulator |
| Schok- en trillingsbehandeling | Tot 2 g en 500 Hz trillingsfrequentieondersteuning |
| Signaal split bereik | 2-, 3- of 4-weg splitbereik |
| Luchtverbruik | ~ 0,25 SCFM (stabiele toestand) / tot 0,31 SCFM (I / P -module) |