| Bescherming van de behuizing | IP66 |
|---|---|
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Omgevingstemperatuurbereik | -40°C tot +80°C (-40°F tot +176°F) |
| Behuizing | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Nauwkeurigheid | <± 0,5% van spanwijdte |
| Devel druk | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Pneumatische werking | Enkel- of dubbelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Digitale positioner | 4 - 20 MA (HART) |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART |
| luchtvochtigheid | 0-100% Niet-condenserend |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Standaardspanning | 10 VDC |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Ballenmaterialen | polyvinylidenefluoride |
|---|---|
| Maat | Een halve centimeter. |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Luchtverbinding | RC 1/4, 1/4 NPT,G 1/4 |
| Outputsignalen | 4 tot 20 mA de Positie brengt opnieuw over |
| Supply power | 4 to 20mA, Loop powered |
|---|---|
| Electrical connections | PF 1/2,NPT 1/2,M20x1.5 |
| Output Range | 0-7 bar (0- 100 psi) |
| Supply pressure | 1.4 to 7 bar (20 to 100 psi) |
| Pneumatic connections | PT 1/4,NPT 1/4 |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Procescontrole | Stroom, druk, temperatuur, niveau |
| Pneumatische Verbindingen | PT 1/4, NPT 1/4 |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Type acteren | Enkel dubbel |
| Levering van stroom | 4 tot 20mA, lusgevoed |
| Uitgangsbereik | 0-7 bar (0- 100 psi) |