| Bescherming tegen corrosie | KS |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Hoge temperatuur |
| Omgevingstemperatuur | - 30 °C tot +70 °C |
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
| Handwieloperatie | Handleiding |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
|---|---|
| Media | Gas |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Communicatieprotocol | HART |
| Diagnostiek | Diagnostiek |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
|---|---|
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Luchtverbruik | Sup = 1,4 ~ 6 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 - 7,0 bar (20 - 100 psi) |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel handelen |
| Herhaalbaarheid | ≤0,25% |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtoliegas |
| Bedrijfstemperatuur. Bereik | -40°C tot +85°C (-40°F tot +185°F) |
|---|---|
| Operationeel drukbereik | 1,4 tot 6 bar (20 tot 90 psi) |
| Poortgrootte | 1/4 inch |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Communicatieprotocollen | SP7-10: HART 5/7, SP7-11: PROFIBUS PA, SP7-12: Foundation Fieldbus |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Montagetype | Integraal gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet -corrosief gas |
| Procescontrole | Stroomdruk Temperatuurniveau |
| Bedrijfstemperatuur | Standaardtemperatuur, hoge temperatuur |
| Maximumoutputtorsie | 600 NM |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Beveiligingsniveau | IP66 |
| Communicatie Interface | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| Installatiemethode | Steun of Flensinstallatie |
| Actie | Eenmalig optreden/uitval/dubbel optreden |
|---|---|
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
| Afwijking | ≤ 0,5% |
| Werktemperatuur | −40 aan 85 °C |
| Luchtverbindingen | 1⁄4" NPT Vrouw |