| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Modelnummer | 3582i |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Air Supply | 1.4 tot en met 6.0 bar |
|---|---|
| De waaier van het inputsignaal | 4-20 mA |
| Grade van bescherming | IP65 |
| Modelnummer | SP7 10-11 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verstuiver | Pneumatische diafragma-aandrijver (standaard) |
|---|---|
| Voorwaarden | Nieuw |
| Toepassing | Ethyleen, luchtscheiding, LNG-vloeibaarheid |
| Kracht | Pneumatische |
| Toepasselijk medium | Water, olie, vloeibaar gas, etc. |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| De Classificatie van de toegangsbescherming | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartonnen doos/niet-dunne houten doos |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Modelnummer | Foxboro Srd991 |
| Document | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Modelnummer | ND9000 |
|---|---|
| Olie klasse | 3 |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Modelnummer | ND9000 |
|---|---|
| Olie klasse | 3 |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Acterentype | Kies/Dubbel uit |
| Temperatuur van de media | Normale temperatuur |
|---|---|
| Media | Gas |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Communicatieprotocol | HART |
| Diagnostiek | Diagnostiek |
| Invoersignaal | Elektrisch |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |