| Productnaam | Neles ND9000 intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Klepkarakterisering | Lineair, gelijk %, snel open (selecteerbaar) |
|---|---|
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Hysteresis | < 0,1% |
| Loop -indicatoren | : LCD voor positie, signaal en alarmen |
| Materiaal | Nodular ductiel ijzer, warmtebehandeld |
|---|---|
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| lekken | 0.01% X Nominale ventielcapaciteit |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| versiering | Excentrische roterende stekker |
| Kleptype | Kogelklep, vlinderklep, membraanklep |
|---|---|
| Devel druk | 20 tot 100 psi (gefilterde, droge, olievrije lucht) |
| Luchtverbruik | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Luchtverbindingen | 1/4 "NPT |
| Bedrijfstemperatuur | -4 tot 176 °F |
| Rangedown | Tot 10:1 (5:1 voor bereik 1) |
|---|---|
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
| Omgevingstemperatuur | -10 tot +60°C, -10 tot +60°C, -10 tot +60°C |
| Voeding | 24 V gelijkstroom (minimaal 9,5 V voor analoge besturing, 10 V voor HART) |
| Precisie | Hoog |
| Productnaam | Fisher DVC6200 ventielpositionair en China pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Productnaam | China WUZHONG Control Valve |
|---|---|
| Drukclassificatie | PN16~PN100 |
| Werktemperatuur | -20°C - 550°C |
| Type verbinding | Flanken, gespannen |
| Nominale diameter | DN50 tot en met DN300 |
| Gewicht | 2,25 kg tot 9,9 kg, afhankelijk van de modelvariant |
|---|---|
| Montage compatibiliteit | Roterende/lineaire actuators |
| Protocollen | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Omgevingstemperatuur | -20 ° C tot +85 ° C (standaard); Opties tot -55 ° C beschikbaar |
| Kleptype | Regelklep |
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
|---|---|
| Rangedown | Tot 10:1 (5:1 voor bereik 1) |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
| Drukomgeving | Atmosferische druk |
| Stroomkarakteristieken | Lineair, gewijzigd Lineair, gewijzigd Eq% |
| Standaard of niet-standaard | Standaard |
|---|---|
| Media | gas |
| Uitgangssignaal | Luchtdruk tot 145 psig (10 bar) |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Corrosiebestendigheid | Hoog |