| Actie | Eenmalige actie / mislukte ventilatie |
|---|---|
| De waaier van het inputsignaal | 3.6 mA |
| Materiaal van de magnetenbeugel | Het Aluminium van de matrijzengietvorm |
| Vermogen | Nieuw |
| Modelnummer | SP500 |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Stroombron | Lokaal |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendig, intrinsiek veilig, Fisco, Type N, Flame Proof, niet-inchendig voor FM |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
| Grootte | 1/2 |
|---|---|
| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
| Producten | Regelklep |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Diagnostiek | Reizen, druk, leveringsmonitoring |
|---|---|
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Behuizing | IP66/67, NEMA 4X |
| Rotatiehoek | 0-90 ° of 0-120 ° (voor roterende kleppen) |
| type van de klep | Pneumatische Controleklep |
|---|---|
| Kleppositioner | Flowserve 3200md |
| Stromingskenmerken | Gewijzigd gelijk percentage, lineair |
| Werktemperatuur | Lage temperatuur (-40°F), hoge temperatuur (250°F) |
| materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Diagnostiek | Reizen, druk, leveringsmonitoring |
|---|---|
| Woningmateriaal | Aluminiumlegering met epoxycoating |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Geïntegreerde booster | Optioneel (voor high-speed applicaties) |
| Certificering van gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM |
| STEM -reisbereik | 10 - 100 mm (voor lineaire kleppen) |
|---|---|
| Klepkarakterisering | Lineair, gelijk %, snel open (selecteerbaar) |
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Nauwkeurigheid | <± 0,5% van spanwijdte |
| Woningmateriaal | Aluminiumlegering met epoxycoating |
| Actie | Lineair roterend type |
|---|---|
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa |
| Signaal | 4 20 mA gelijkstroom |
| Nauwkeurigheid | Hoge controleprecisie |
| Bescherming | IP66 Waterdicht Stofdicht |
| Gegevensinterface | Draadloos |
|---|---|
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| type van de klep | Pneumatische Controleklep |
|---|---|
| Kleppositioner | Flowserve 3200md |
| Stromingskenmerken | Gewijzigd gelijk percentage, lineair |
| Werktemperatuur | Lage temperatuur (-40°F), hoge temperatuur (250°F) |
| Materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |