| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Klepstandstellerdiagnostiek/geavanceerde diagnostiek/online klepdiagnostiek |
| Bouw / Materialen | Kopervrije aluminium behuizing/optionele 316SS-behuizing |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C aan +85°C |
| Pneumatische werking | Enkelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Product Name | Neles ND7000 ND9000-serie digitale ventiel positioner |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| type van de klep | Regelklep |
| Productnaam | Neles ND9000 intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Klepkarakterisering | Lineair, gelijk %, snel open (selecteerbaar) |
|---|---|
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Outputdruk | 0 - 100% van de leveringsdruk |
| Hysteresis | < 0,1% |
| Loop -indicatoren | : LCD voor positie, signaal en alarmen |
| Materiaal | Nodular ductiel ijzer, warmtebehandeld |
|---|---|
| Inherente Kenmerken | Lineair |
| lekken | 0.01% X Nominale ventielcapaciteit |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| versiering | Excentrische roterende stekker |
| Productnaam | Fisher DVC6200 ventielpositionair en China pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Leveringsmedia | Lucht, Aardgas, Stikstof |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Productnaam | China WUZHONG Control Valve |
|---|---|
| Drukclassificatie | PN16~PN100 |
| Werktemperatuur | -20°C - 550°C |
| Type verbinding | Flanken, gespannen |
| Nominale diameter | DN50 tot en met DN300 |
| Kleptype | Kogelklep, vlinderklep, membraanklep |
|---|---|
| Devel druk | 20 tot 100 psi (gefilterde, droge, olievrije lucht) |
| Luchtverbruik | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Luchtverbindingen | 1/4 "NPT |
| Bedrijfstemperatuur | -4 tot 176 °F |
| Gewicht | 2,25 kg tot 9,9 kg, afhankelijk van de modelvariant |
|---|---|
| Montage compatibiliteit | Roterende/lineaire actuators |
| Protocollen | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Omgevingstemperatuur | -20 ° C tot +85 ° C (standaard); Opties tot -55 ° C beschikbaar |
| Kleptype | Regelklep |
| type van de klep | Balkklep, vlinderklep, checkklep, poortklep, bolklep, stekkerklep |
|---|---|
| Voedingsspanning | 8-30 VDC |
| Communicatieprotocol | HART 5 of HART 7 |
| Analoog signaal | 4-20 mA gelijkstroom |
| Elektrische aansluiting | 1 /2 NPT intern of M20 |