| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Merk / Fabrikant | Masoneilan |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196 ° C tot +450 ° C |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Maximale druk | 6 bar, 90 psi |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Afgietsel |
| Temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Macht | Pneumatisch |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Casting |
| Temperatuur van de media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Kracht | Pneumatische |
| Toepassing | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Casting |
| Temperatuur van de media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Kracht | Pneumatische |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Modelnummer | DVC6200 |
|---|---|
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, FISCO, type N, vlambestendige, niet-brandbestendige voor FM |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |