| Huismateriaal | Aluminium OF roestvrij staal |
|---|---|
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vochtigheid | Klasse 1 |
| Bondingstochten | (2) 1/2 |
|---|---|
| Zitmateriaal | Zacht of metaal |
| De Waaier van de inputdruk | 1.5 tot 6.0 bar |
| omgevingstemperatuur | -20°C tot +60°C |
| Positiecontrole | Modulerend |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Veiligheidsniveau | SIL 3 |
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inputdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inputdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Veiligheidsniveau | SIL 3 |
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Type pneumatische aansluiting | 0.25 inch 18 NPT G 1/4 |
| Veiligheidsniveau | SIL 3 |
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Packaging Details | Packing type: cardboard box/non-fumigation wooden box |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Model Number | FOXBORO SRD991 |
| Document | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Olie klasse | 3 |
|---|---|
| Modelnummer | ND9000 |
| Huismateriaal | Aluminium OF roestvrij staal |
| Gewicht | 1.8kg-8.6kg |
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |