| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Communicatieplatform | HART |
| temperatuur van media | Normale temperatuur |
|---|---|
| Matriaal- | Legering/staal |
| Gevoeligheid | ± 0,2% FS |
| Stroomvoorziening | Twee-draads, 4-20 Ma 10,0 tot 30,0 VDC |
| Lichaamsmateriaal | Roestvrij staal, koolstofstaal, gietijzer |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Verpakking Details | Doos + houten krat + beschermende verpakking |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |
| Productnaam | China drukgecompenseerde kooiregelklep |
|---|---|
| Nominale druk | PN16/25/40/63/100 |
| Stromingskenmerken | Gelijk percentage, lineair, snel openen |
| Lekkageklasse | ANSI B16.104: IV, V, VI |
| Materiaal van de klepcarrosserie | Koolstofstaal |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Signaal - Voorraden | 4-20 MA besturingssignaal/geen externe stroom vereist |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
| Hoofdstuk | Laag koper en gechromeerd aluminium, ASTM A360 |
| Certificeringen | ATEX, FM, IEC en CSA-goedkeuringen. |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Media | Gas |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Afwijking | ≤ 1% |
|---|---|
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afwijking | ≤ 1% |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| De richting van de actie | Reversibel |