| Werktemperatuur | -55°C aan +85°C |
|---|---|
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Modelnummer | SVI3 Digitale klep positioner |
| Pneumatische werking | Eenvoudig werkend, uitvalveilig, draaiend en lineair |
| Ingangssignaal | 4-20mA met HART-protocol |
|---|---|
| Devel druk | 1,4~7 bar |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +80°C |
| Beschermingsgraad | IP66, Ex ia IIC T5 |
| materiaal | Aluminium behuizing met corrosiebescherming |
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
|---|---|
| Materialen (behuizing) | Aluminium, roestvrij staal of gecoat gietijzer |
| Luchtverbruik (stabiele toestand) | Laag, doorgaans < 0,1 SCFM |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196°C tot +450°C |
| Ingangssignaal (elektropneumatisch) | 4-20 Ma DC (standaard) |
| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
|---|---|
| Ingangs-/uitgangsverbindingen | Leidingingangen of integrale connectoren |
| Behuizing | Minimaal IP66 / NEMA 4X; Explosieveilige opties beschikbaar |
| Lineariteit | ±0,5% tot ±2,0% van spanwijdte |
| De druk van de outputlucht | 0 tot 100% van toevoerdruk |
| Type | Elektropneumatische/pneumatische klepstandsteller |
|---|---|
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Proces-/kleptemperatuurbereik | -196°C tot+450°C |
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Standaarddiagnostiek; geavanceerde diagnose |
| Bouw / Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, mislukt veilig Rotary en lineair |
| Naam van het product | Fisher DVC2000 klepstandsteller en Chinese pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Montagetype | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Afwijking | ≤ 1% |
|---|---|
| Toepassing | Industriële sector |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| Min/Max stroom | 3.2 mA/24 mA |
|---|---|
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Naam van het product | Masoneilan Valve Positioner |
| Omgevingstemperatuur | -40 aan 85°C (- 40 aan 185°F) |
| Garantie | 1 jaar |
| Kalibratie | Instelbaar in veld (nul, bereik, actie) |
|---|---|
| Type | Elektropneumatische/pneumatische klepstandsteller |
| Goedkeuringen voor gevaarlijke gebieden | ATEX, IECEx, FM, CSA (voor gecertificeerde modellen) |
| Toevoerluchtaansluiting | 1/4" NPT (standaard) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |