| Montage | Directe montage op lineaire (steel) of roterende (ISO 5211) actuatoren |
|---|---|
| Toevoerluchtaansluiting | 1/4" NPT (standaard) |
| Materialen (behuizing) | Aluminium, roestvrij staal of gecoat gietijzer |
| Voedingsluchtdruk | Typisch 1,4 tot 7 bar (20 tot 100 psig) |
| Ingangssignaal (pneumatisch) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
|---|---|
| Afwijking | ≤ 1% |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
|---|---|
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Hysteresis | ≤ 0,3 % |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| kenmerk | Neles besturingsklep Neles positioner |
| Media | Gas |
|---|---|
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Communicatie | HART® |
|---|---|
| Beheerslus | 4 tot 20 mA |
| Statische vernietigingsgrenzen | 40 V, interne stroomlimiet ongeveer 40 mA |
| Modelnummer | 3730 |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Montage compatibiliteit | GULDE volledige serie en andere actuatoren die voldoen aan de IEC/VDI/NAMUR-normen |
|---|---|
| Ingangssignaal | 4-20 mA DC standaard, min. 8,5 V (analoog) / 9,0 V (HART) |
| Uitgangsactie | 0,5 tot 7 bar, enkelwerkend, bereikt 95% van de voorraad |
| Luchttoevoer | Max. 7 bar, vereist schone, droge lucht volgens ISA 7.0.01-norm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 tot 85 °C, LCD kan defect raken onder -20 °C |
| Naam | Chinese besturingsklep met Neles-kleppositionator NDX Mesto en pneumatische actuator |
|---|---|
| Materiaal | Casting |
| Temperatuur van de media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Gemiddelde druk |
| Kracht | Pneumatische |
| Product Name | Originele flowserve positioner UAS Logix 3200 MD pneumatische digitale ventiel positioner met veel v |
|---|---|
| Model | SA/CL |
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Druk | Hoge druk |
| Bedrijfstemperatuur | -20 aan 55°C (- 4 aan 122°F) |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
|---|---|
| Diagnostiek | - Nee, niet echt. |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |