| Precisiteit | +/- 0,5% Volledige looptijd |
|---|---|
| Modelnummer | SVI II |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
| Materialen | Aluminium behuizing zonder koper |
| Lineariteit | +/- 1 procent Volledige schaal |
| Luchtbrondruk | 0,2~0,8 MPa |
|---|---|
| Temperatuur | -30℃~+70℃ (standaard) |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| fundamentele fout | ≤ ± 1% |
| Ingangssignaal | 4~20mA gelijkstroom |
| Diagnostiek | Ja |
|---|---|
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Mededeling | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Behuizingsmateriaal | Gechromateerd aluminium met laag kopergehalte (ASTM A360) |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP66/NEMA 4x |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
| Ingangsvermogen/signaal | 3,2-24 mA; Naleving: 9 VDC bij 20 mA, 11 VDC bij 4 mA |
| Optionele uitgangen | Twee solid-state schakelaars (1A/30 VDC); 4-20 mA positie opnieuw verzenden |
| Behuizingsmateriaal | Gechromateerd aluminium met laag kopergehalte (ASTM A360) |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP66/NEMA 4x |
| Gewicht | 2 kg (4,5 pond) |
| Ingangsvermogen/signaal | 3,2-24 mA; Naleving: 9 VDC bij 20 mA, 11 VDC bij 4 mA |
| Optionele uitgangen | Twee solid-state schakelaars (1A/30 VDC); 4-20 mA positie opnieuw verzenden |
| Stroomvoorziening | Lus gevoed door 4-20mA stuursignaal |
|---|---|
| Ladingsvoltage | 11,0 VDC bij 20 mA DC / 10,0 VDC bij 4 mA DC |
| Type acteren | Enkel of dubbel |
| Leveringsmiddel | Lucht of stikstof |
| Digitale communicatie | HART 7 |
| INGANGSWEERSTAND | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Goedkeuringsinstanties | Intrinsiek veilige CCC |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Trillingseigenschappen2G bij 5 tot 400 Hz | 2G bij 5 tot 400 Hz |
| Invoer | 4 tot 20 mA HART-communicatie |
| Voeding | Tweedraads, 4-20 mA, 10,0 VDC plus lijnverliezen |
|---|---|
| Invoersignaalbereik | 4 - 20 mA |
| Standaardspanning | 10 tot 32 VDC @ 20 mA |
| Effectieve weerstand | 500 Ω @ 20 mA Typisch |
| Communicatie | HART-protocol (alleen Logix 382X) |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Ingangssignaalprotocol | 4-20 mA DC analoog stuursignaal |
|---|---|
| Voeding | 8-30 VDC (typisch 24 VDC) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 80°C (standaard -20°C tot 80°C) |
| Montagetype | Lineaire of kwartslag pneumatische actuatoren |
| Feedback-optie | 4-20 mA positiefeedback (beschikbaar op 3200MD-0G-00) |