| Inlaatdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maximale hysteresis | 0.3% |
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Montagetype | Directe of externe montage op roterende of lineaire regelkleppen |
|---|---|
| Communicatieprotocol | HART (snelweg adresseerbare externe transducer) |
| Ingangssignaal | 4-20 MA DC |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 tot 7 bar (20 tot 100 psi) |
| Luchtverbruik | Ongeveer. 0,4 kg/u (bij 1,4 bar) |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Type | Elektro Pneumatisch Klepinstelmechanisme |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Modelnummer | SVI1000 |
| Voedingsdruk | 20 - 100 Psi (1.4 7 Bar) |
| Schelpenmateriaal | Industrieel aluminium huis |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Supply pressure | 20 - 100 Psi (1.4 – 7 Bar) |
| Warranty | 1 Year |
| Shell material | Industrial Aluminum Housing |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Luchtverbruik | Sup = 1,4 ~ 6 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Luchttoevoerdruk | 1.4 - 7,0 bar (20 - 100 psi) |
| Voorwaarde | nieuw en van oorsprong |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | 3582i |
| Productnaam | NELES ND7000 Intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Mededeling | In een deksel |
| Diagnostiek | Ja |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Accessoires | Solenoïde klep |
|---|---|
| Vermogen | 0.2-2.2KW |
| Lichaamsontwerp | Kort patroon |
| besturingsbereik | 0-100% |
| Temperatuur van de media | Lage temperatuur |
| Leveringsmedia | Luchtgas |
|---|---|
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| enkelvoudig gewicht | 3 kg |
| Subtype | Digitaal |
| Toepassing | Industrieel |