| Max uitlaatdruk | 145 psig |
|---|---|
| Diagnostiek | Ja |
| Leveringsmedia | Lucht, aardgas, stikstof |
| Procescontrole | Flow, druk, temperatuur, niveau |
| Verpakking Details | Kartonnen doos |
| Maat | 1/4 NPT |
|---|---|
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| werkbereik | -10 tot +114% |
| Spanning | 24VDC |
| Verpakking Details | Zoals vereist |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Snelle Voorbijgaande Uitbarsting | Geen effect bij 2 kV |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Structureel ontwerp | digitale, elektropneumatische klepstandsteller |
| Werkingsmodus | Enkelwerkend, dubbelwerkend |
| Montagepositie | Elk |
| Opties instellen | Via display en drukknoppen |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
|---|---|
| Modelnummer | 3582i |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
| Input signal | 4~20mA DC |
|---|---|
| Air supply interface | P(NPT) 1/4 |
| Protection rating | IP66 |
| Air consumption | Less than 2.5 LPM (Supply pressure = 0.14 MPa) |
| Input pressure range | 0.14-0.7 MPa |
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Klepstandstellerdiagnostiek/geavanceerde diagnostiek/online klepdiagnostiek |
| Bouw / Materialen | Kopervrije aluminium behuizing/optionele 316SS-behuizing |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C aan +85°C |
| Pneumatische werking | Enkelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Verpakking Details | Kartonnen doos + bescherming |
|---|---|
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | T/t |
| Levering vermogen | 500 eenheden per jaar |
| Plaats van herkomst | Verenigde Staten |