| Modelnummer | ND7000 |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Spanning max. | 30VDC |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Inputdruk | 1.4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pneumatische verrichting | Single Acting Dubbel Acting |
| Modelnummer | SRI990 |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning max. | 30VDC |
| Gewicht | 10,8 kg -3,4 kg |
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
|---|---|
| Bescherming van zeehonden | IP68 |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
| Omgevingstemperatuur | - 30 °C tot +70 °C |
| Versie voor langere looptijd | S2 - 30 minuten werk |
| Modelnummer | ND7000 |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Spanning max. | 30VDC |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Modelnummer | FOXBORO SRD991 |
| Document | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
|---|---|
| Montage-type | Integral gemonteerd |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Positiecontrole | Throttling On/Off Controle, |
| Stroombron | Lokaal |
| Maximale hysteresis | 0.3% |
|---|---|
| Slag bereik | 8-260 mm |
| Modelnummer | SRD991 |
| Inlaatdruk | 1.4-6 bar |
| Lineariteit | < 0,4% van de reisspan |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |