| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Pneumatiek | Lucht of zoet aardgas |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Herhaalbaarheid | +/- 0,3% Volledige looptijd |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Naam van het product | Samsun 3251 besturingsklep en 3271/3277 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
|---|---|
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Modelnummer | ND7000 |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Spanning max. | 30VDC |
| Uitgangssignaal | 4-20 mA |
| Modelnummer | ND7000 |
|---|---|
| Huismateriaal | Anodiseerde aluminiumlegering Een samengesteld polymeer |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Spanning max. | 30VDC |
| Uitgangssignaal | 4-20 MA |
| Productnaam | China Quick-Change pneumatische regelklep met één zitplaats |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Nominale druk | Klasse 150;PN10,16,20,25 |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Productnaam | China Quick-Change pneumatische regelklep met één zitplaats |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Nominale druk | Klasse 150;PN10,16,20,25 |