| Montagepositie | Verticaal, condensat afvoer naar beneden |
|---|---|
| Bedieningsmedia | Lucht/Gas/Vloeistof |
| Lichaamsstijl | 2 richtingen |
| Temperatuur van de media | Lage temperatuur |
| Maximale stroom | 30 VDC-conformiteitsspanning |
| 24424180 | Verstuiver gemonteerd |
|---|---|
| Leveringsmedia | Lucht |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificeringen | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Gebiedsclassificatie | Gebiedsclassificatie |
| Ladingsimpedantie | Max. 6,3 V (overeenkomend met 315 Ω bij 20 MA) |
|---|---|
| Modelnummer | 3725 Positioner |
| Grade van bescherming | IP 66 |
| Externe delen | Roestvrij staal 1.4571 en 1.4301 |
| Gewicht | Ongeveer 0,5 kg. |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
|---|---|
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
| Afwijking | ≤ 1% |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuur | ≤ 0,15 %/10 K |
| Media | Gas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Signaalwaaier | 4 tot 20 MA |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| kenmerk | Neles besturingsklep Neles positioner |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Kracht | Pneumatische |
| Minimumstroom | 3.6 MA voor display 3.8 MA voor gebruik |
| Garantie | 1 jaar |
| Veiligheidscertificatie | NUL |
|---|---|
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, niet-brandbare, stofbestendige |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Subtype | Digitaal |
|---|---|
| Naam van het product | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Verzendingswijzen | DHL |
| Terugkoppeling | Met feedback |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
|---|---|
| Werktemperatuur | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Type | Digitaal Klepinstelmechanisme |
| Leveringsmedia | Lucht |
| Werktemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| De Druk van de luchtlevering | Single-acting (van 1,4 tot 6,9 bar), double-acting (van 1,4 tot 10,3 bar) |
| Voedingsdruk | 20 tot 150 psi |
| Modelnummer | SVI II |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig, roterend en lineair |