| Productnaam | China High Temperature Pressure Flow Control Valve Manufacturer Op maat met Rotork IQ2 IQ3 IQT IQTM |
|---|---|
| Merk | ROTORK |
| Model | IQwaaier |
| Matriaal- | Legering/staal |
| Klepstijl | Actuator |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
|---|---|
| Vereiste conformiteitsspanning | 9 Vdc bij 20 MA 11 Vdc bij 4 MA |
| Min/Max stroom | 3.2 mA/24 mA |
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Beëindiging | Screw-type terminals |
| Statische vernietigingsgrenzen | 100 MA |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 psig |
| Montage-type | Standaardtemperatuur, Op hoge temperatuur |
| Grade van bescherming | IP 66/NEMA 4X |
| Naam van het product | Asbil Valve Positioner |
| Temperatuur van het medium | Temperatuur op hoge temperatuur, Lage, Middelgrote Temperatuur, Normale Temperatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afwijking | ≤ 1% |
| Gevoeligheid | ≤ 0,1% |
| De richting van de actie | Reversibel |
| Productnaam | China Quick-Change pneumatische regelklep met één zitplaats |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Nominale druk | Klasse 150;PN10,16,20,25 |
| Productnaam | China Quick-Change pneumatische regelklep met één zitplaats |
|---|---|
| Temperatuur van de media | Laagtemperatuur, hoogtemperatuur, andere |
| Media | Meerdere media |
| Werkdrukbereik | Aangepast |
| Nominale druk | Klasse 150;PN10,16,20,25 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Naam van het product | Samsun 3251 besturingsklep en 3271/3277 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Temperatuurbereik | -320 tot +842 °F (-196 tot +450 °C) |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| type van de klep | Pneumatische Controleklep |
|---|---|
| Kleppositioner | Flowserve 3200md |
| Stromingskenmerken | Gewijzigd gelijk percentage, lineair |
| Werktemperatuur | Lage temperatuur (-40°F), hoge temperatuur (250°F) |
| materiaal | Koolstofstaal, Roestvrij, Duplex, Legering |
| Type | Globe-regelklep met enkele zitting |
|---|---|
| Nominale maat | DN32~600 (1 1/4"~24") |
| Drukclassificatie | Klasse 150~2500, PN16~420 |
| Verbindingstype | Flens, SW, BW |
| Flensgezichtstype | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Communicatieprotocol | 4-20mA analoog |
|---|---|
| Modelnummer | 3582i |
| Montage-type | Verstuiver gemonteerd |
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Veiligheidscertificatie | NUL |