| INGANGSWEERSTAND | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Goedkeuringsinstanties | Intrinsiek veilige CCC |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Trillingseigenschappen2G bij 5 tot 400 Hz | 2G bij 5 tot 400 Hz |
| Invoer | 4 tot 20 mA HART-communicatie |
| Huismateriaal | Aluminium OF roestvrij staal |
|---|---|
| Voedingsdruk | 1.4-8 bar |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vochtigheid | Klasse 1 |
| Ingangssignaal | 4-20mA met HART-protocol |
|---|---|
| Devel druk | 1,4~7 bar |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +80°C |
| Beschermingsgraad | IP66, Ex ia IIC T5 |
| materiaal | Aluminium behuizing met corrosiebescherming |
| Ingangssignaalprotocol | 4-20 mA DC analoog stuursignaal |
|---|---|
| Voeding | 8-30 VDC (typisch 24 VDC) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 80°C (standaard -20°C tot 80°C) |
| Montagetype | Lineaire of kwartslag pneumatische actuatoren |
| Feedback-optie | 4-20 mA positiefeedback (beschikbaar op 3200MD-0G-00) |
| Toepassing | Industriële sector |
|---|---|
| Kracht | Elektrisch |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
| Toepasselijk medium | Water/lucht/gas/olie/stoom |
| Productnaam | Rotork IQ-serie Intelligente elektrische actuator met meerdere draaien |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel handelen |
| Herhaalbaarheid | ≤0,25% |
| Temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtoliegas |
| Productnaam | Neles ND9000 intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Communicatie | HERT, STICHTING Fieldbus, Profibus-PA |
| type van de klep | Regelklep |
| Product Name | Neles ND7000-serie intelligente klepcontroller |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40... +85 °C / -40... +185 °F, standaardversie |
| Communicatie | HART |
| Beschermingsklasse | IP66 / NEMA 4X behuizing |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Productnaam | China High Temperature Pressure Flow Control Valve Manufacturer Op maat met Rotork IQ2 IQ3 IQT IQTM |
|---|---|
| Merk | ROTORK |
| Model | IQwaaier |
| Matriaal- | Legering/staal |
| Klepstijl | Actuator |