| Minimale vereiste werkstroom | 3.6 mA |
|---|---|
| De Waaier van de inputdruk | 1.5 tot 6.0 bar |
| Herhaalbaarheid | <0,25% |
| Gewicht van de kleppositionering | 3,5 kg |
| Mededeling | HART 5, 6 en 7 |
| Voorwaarde | Nieuw origineel |
|---|---|
| Land van herkomst | China of Duitsland |
| Stroom | Elektrisch |
| Structuur | Integrale controles |
| Poortgrootte | Aangepast |
| Model | spirax sarco sp7-10, van SP7-11 en van SP7-12 Slimme klepinstelmechanismen met EZ-controleklep |
|---|---|
| Verbindingstype | draad 2 |
| Outputsignaal | 4 ~ 20 mA gelijkstroom |
| Merk | Spirax Sarco |
| Bus/Sensor | 4-20 mA Zender |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |
| Productnaam | Topworx PD -serie Smart Valve Positioner |
|---|---|
| Configureerbare alarmen | (PD100) Nee; (PD200) Ja |
| Luchtstoornisdruk | 2.8 tot 8 bar (40 tot 116 psi) |
| Actuatoractie | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Temperatuurbereik | -40 ° C tot +65 ° C (-40 ° F tot +149 ° F) |
| Verpakking Details | Verpakkingstype: kartondoos/niet-berokings houten doos |
|---|---|
| Merknaam | FOXBORO |
| Modelnummer | FOXBORO SRD991 |
| Kleptype | Kogelklep, vlinderklep, membraanklep |
|---|---|
| Devel druk | 20 tot 100 psi (gefilterde, droge, olievrije lucht) |
| Luchtverbruik | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Luchtverbindingen | 1/4 "NPT |
| Bedrijfstemperatuur | -4 tot 176 °F |
| Torsiewaaier | 10 Nm tot 32 000 Nm |
|---|---|
| Bescherming van zeehonden | IP68 |
| Uitgangssnelheid | 4 tot 180 Rpm |
| Omgevingstemperatuur | - 30 °C tot +70 °C |
| Versie voor langere looptijd | S2 - 30 minuten werk |
| Communicatieprotocol | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Gegevensinterface | Bedraad |
| Diagnostiek | Ja |
| Ingangssignaal | Elektrisch |
| Maximale uitlaatdruk | 145 psig |
| Instellingspunt | 4 tot 20 MA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 tot 100° |
| materiaal | Staal |
| Communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |