| Bedrijfstemperatuur | -50°C tot +85°C |
|---|---|
| Leveringsdruk (single-acting) | 20 tot 100 psi max (1,4 tot 6,9 bar) |
| Leveringsdruk (dubbelwerken) | 20 tot en met 150 psi max. |
| Pneumatische werking | Eenvoudig of dubbelwerkend, uitvalveilig; draaiend en lineair |
| Signaal - Mededeling | HART 5 of 7 over 4-20mA |
| Werkende waarden | 0/4 tot 20 mA |
|---|---|
| Inputsignaal | Um = 250 V |
| Outputkring | Ex ia IIC |
| Naleving | EX EAC-CE |
| Toepassingsindustrie | Olie & Gas (stroomopwaarts & Midstream) |
| Gewicht | 2,25 kg tot 9,9 kg, afhankelijk van de modelvariant |
|---|---|
| Montage compatibiliteit | Roterende/lineaire actuators |
| Protocollen | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Omgevingstemperatuur | -20 ° C tot +85 ° C (standaard); Opties tot -55 ° C beschikbaar |
| Kleptype | Regelklep |
| Signaal - Mededeling | HERT 7 over 4-20mA |
|---|---|
| Diagnostiek | Klepstandstellerdiagnostiek/geavanceerde diagnostiek/online klepdiagnostiek |
| Bouw / Materialen | Kopervrije aluminium behuizing/optionele 316SS-behuizing |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C aan +85°C |
| Pneumatische werking | Enkelwerkend, fail safe/roterend en lineair |
| Ingangsdruk | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Omgevingsluchttemperatuur voor gebruik | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Communicatiepoortprotocol | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION-veldbus |
| IP graad van bescherming | IP66 |
| Maximale druk | 6 bar, 90 psi |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Invoersignaalbereik | 4 - 20mA nominaal |
|---|---|
| Maximale luchttoevoerdruk | 7bar g |
| Minimale luchtdruk | 1.4 bar g |
| Werktemperatuur | -10°C - 80°C |
| Minimaal invoersignaal (loop-aangedreven) | 3.6mA |
| Klasse van bescherming | IP65 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40 ... + 50°C /-40 ... + 65°C |
| Invoeren | 4-20 mA |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Verpakking Details | Zoals vereist |
| Koppelbereik | 35-3000 N.m |
|---|---|
| Geluidsniveau | minder dan 75dB binnen 1m |
| Mate van bescherming | IP67, optioneel IP68 |
| Werkend systeem - Verstelbaar type | S4-25%, Maximaal 600 triggers per uur |
| Invoersignaal-instelbaar type | 4-20mA,0-10V;2-10V |
| Stroomvoorziening | Lus gevoed door 4-20mA stuursignaal |
|---|---|
| Ladingsvoltage | 11,0 VDC bij 20 mA DC / 10,0 VDC bij 4 mA DC |
| Type acteren | Enkel of dubbel |
| Leveringsmiddel | Lucht of stikstof |
| Digitale communicatie | HART 7 |